LINKSMI MP3 Pradžia   Paieška   TOP50   Geriausi
Naujienos   Nuorodos   Svečių knyga

Autorių teisės


Mes gerbiame autorių teises ir nenorime niekam daryti žalos.
Didžioji dalis čia pateiktų įrašų nėra komerciniai, buvo sukurti grynai dėl juoko ir publikuojami įvairiuose panašaus pobūdžio tinklapiuose visame pasaulyje, iš kurių jie ir paimti. Dauguma šių įrašų internete plinta kaip nekomerciniai, daugeliu atvejų - nežinomų autorių kūriniai.
Kai kuriuos įrašus šiai svetainei pasiūlė jų autoriai, kiti buvo surasti pasinaudojant Google paieška. Mes nesame nė vieno iš šių kūrinių autoriai. Svetainė iš esmės yra duomenų bazė, kurios pagalba galima susirasti tuos kūrinius, patalpintus įvairiuose puslapiuose/serveriuose.
Mes stengėmės, kad ši svetainė nebūtų dar viena nelegalių įrašų svetainė. Čia nerasite Emenimo, Mango ir kitų populiarių atlikėjų dainų, kurių pateikimas, kaip visi gerai žinome, yra nelegalus. Mūsų svetainė yra nekomercinė, skirta tik juokams ir pramogai. Nors mes rūpinamės, kad joje nebūtų kūrinių, kurių pateikimas būtų laikomas nelegaliu, tačiau daug nuorodų įtraukia patys lankytojai, todėl jei radote įrašų nuorodų, kurios pažeidžia jūsų interesus, praneškite mums ir mes mielai pašalinsime nuorodas į tuos įrašus.
Dėkojame už supratimą :)