LINKSMI MP3 Pradžia   Paieška   TOP50   Geriausi
Naujienos   Nuorodos   Svečių knyga

Kaip atsisiųsti


Čia pateikta informacija yra labai elementari, tad jei Jums viskas aišku, negaiškite laiko jos skaitydami...:) Bet kadangi kai kuriems lankytojams nuolat kyla klausimų, kaip atsisiųsti failus, čia - trumpa instrukcija:

Visi failai yra sukrauti įvairiuose serveriuose, kituose nei pati svetainė, todėl užtikrinti visų nuorodų veikimo nėra galimybės. Dėl to daugelio įrašų pateikta po kelias atsargines nuorodas. Failas gali nesisiųsti dėl to, kad paprasčiausiai laikinai neveikia serveris, kuriame yra tas failas. Tad jei kažkuris failas laikinai neprieinamas, bandykite vėliau, o tuo tarpu siųskitės kitus.

Jei iš serverio pusės viskas veikia gerai, atsisiuntimas vyksta taip:

Po kiekvieno failo aprašymo yra užrašas "Atsisiųsti". Jį paspaudus, atsidaro naujas langas, kuriame yra viena ar kelios atsisiuntimo nuorodos. Jos gali būti tiesioginės (tiesiai į mp3) arba netiesioginės (į failų talpyklą, kurioje yra tas failas).

Nuorodas rekomenduotina spausti kairiuoju pelės mygtuku. Jei nuoroda tiesioginė - turėtų prasidėti siuntimas. Jeigu failas ne siunčiasi, o pradeda groti tiesiai iš serverio, tokiu atveju reiktų spausti siuntimo nuorodą dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkti "Save Target As" (Firefox naršyklės lietuviškoje versijoje "Įrašyti saistomą objektą kaip" ar pan.).

Jei nuoroda netiesioginė - pateksite į kurios nors failų talpyklos puslapį (dauguma failų yra talpyklose zupload.com, rapidupload.com, filewind.com ir verzend.be). Ten reiktų surasti siuntimo nuorodą ("Download file" ar pan.). Kai kuriose failų talpyklose gali reikėti palaukti kažkiek sekundžių, kol atsiras siuntimo nuoroda.
Kai kurios nuorodos į failų talpyklas atsidaro mažame langelyje, kuriame iškart matoma tiesioginė nuoroda ("Download file" ar pan.).

Video failus, esančius serveryje YouTube.com, galima atsisiųsti per šį puslapį. Ten reikia nurodyti YouTube failo adresą ir bus sugeneruota tiesioginė siuntimosi nuoroda (pats YouTube.com puslapis leidžia failus tik žiūrėti, bet ne atsisiųsti).


Jei vis dėlto atsisiųsti nepavyksta, gali būti, kad bloga nuoroda arba kurį laiką neveikia serveris, kuriame yra tas failas. Tokiu atveju bandykite siųstis vėliau arba galite apie tai pranešti mums ir mes patvarkysime nuorodą.

Ačiū už dėmesį:))

Grįžti į pradžią arba uždaryti langą