LINKSMI MP3 Pradžia   Paieška   TOP50   Geriausi
Naujienos   Nuorodos   Svečių knyga

Nuorodos įtraukimas


1. Nuoroda įtraukiama nemokamai ir iškart.
2. Tai ne tik nemokama reklama, bet ir Jūsų puslapio reitingo didinimas, nes kuo didesniame skaičiuje puslapių paliekate savo nuorodą, tuo aukštesnis jos reitingas paieškos sistemose. Be to, šį puslapį labai dažnai indeksuoja Google, tad jūsų svetainę galės surasti ir tie lankytojai, kurie į šį puslapį ateina iš paieškos.
3. Prašome nepiktnaudžiauti: neįtraukinėti daugiau nei vienos nuorodos arba tos pačios nuorodos kelis kartus, rašyti be gramatinių klaidų, nenaudoti kaijmietishkos rashybos ir bet kokių nereikalingų skyrybos ženklų ("šypsenėlių" ar kt.), pateikti aiškų nuorodos aprašymą (jokių "spausk čia", "če giaras, ateijk"...) ir t.t.
4. Draudžiamos nuorodos: referalinės, komercinės, su komercinėmis reklamomis, erotinės, uždarbio internete ir bet koks spamas. Esmė: čia paliekamos nuorodos į įdomias svetaines (pageidautina savo), o bet kokia piktybiška reklama yra nepageidaujama ir netoleruojama.
5. (nebūtina) Norėdami padėti ir mūsų svetainei, galite įsidėti pas save mūsų nuorodą arba banerį.
6. Daugiau adresų, kur galima nemokamai ir iš karto palikti savo nuorodas, galite rasti čia.
7. Jei domina efektyvesnė reklama šioje svetainėje, užsukite čia.
8. Nekorektiškos, taisykles pažeidžiančios ir mums nepriimtinos nuorodos bus pašalintos, jų domenai ir pažeidėjų IP adresai amžiams užblokuoti ir įtraukti į juoduosius sąrašus.


Tinklapio adresas:

Trumpas, aiškus aprašymas (iki 100 ženklų):

 
© juokai.net, 2005 - 2019